MF Yazılım Ve Danışmanlık

Anasayfa->Ürünler

Mansoft Sürü yönetim sistemi Lisans Ücretleri

  Mansoft Sürü Yönetim Sistemi demo versiyonu test amaçlı olarak 10 hayvan ile sınırlandırılmıştır, raporlarda şirket adı değil demo versiyon olduğu görülür ve bir sorun oluşması halinde herhangi bir destek garantisi yoktur. Eğer mansoft sürü yönetim sistemini gerçek veriler ile kullanmaya karar verirseniz, ana menü/lisanslama ekranındaki ikinci seçeneği kullanarak lisans talebinde bulunmalı ve bu talebi mansoft merkeze email ile göndermelisiniz.

  Lisans ücreti programda herhangi bir zamanda varolabilecek "mevcut" hayvan adedine göre değişir. Özel anlaşmalı toplu lisans paket ücretlerini öğrenmek için bilgi@mfyazilim.com adresine e-mail atabilirsiniz. Bireysel paket ücretleri aşağıdaki gibidir. İlk lisans talebinde bulunmak için, ana menü/lisanslama ekranındaki ikinci seçeneği seçtikten sonra ilgili bilgileri girip "Lisans Talep et" düğmesine bir kez basarak hem talebinizi sisteme kaydetmiş hemde talep email ' ini hazırlamış olacaksınız. Karşınıza çıkan talep email'ini eksiksiz olarak kopyalayıp mansoft merkez ' e ( lisans@mfyazilim.com ) email ile gönderiniz.
  Normal şartlar altında, bu talebinizin sistem tarafından kabulu için gerekli olan size özel cevap anahtarınız, gerekli ücretin hesaba geçmesinden sonra en geç iki iş günü içerisinde email ile gönderilir. Gelen cevap anahtarını, ana menü/lisanslama ekranında bulunan 4. seçeneği kullanarak sisteme girmelisiniz. Eğer işlem başarılı olursa, mansoft programını tamamen kapatıp yeniden açtığınızda yeni lisansınızın aktif olduğunu göreceksiniz.
15 Eylül 2018 tarhinden geçerli Mansoft Sürü yönetim sistemi Lisans Ücretleri
0 - 10 mevcut hayvan - demo versiyon, ücretsiz, lisans yok (destek garantisi yok)

0 - 25 mevcut hayvan - 900 TL , program kullanım ve destek lisansı

26 - 50 mevcut hayvan - 1200 TL , program kullanım ve destek lisansı

51 - 100 mevcut hayvan - 1500 TL , program kullanım ve destek lisansı

101 - 250 mevcut hayvan - 2000 TL , program kullanım ve destek lisansı

251 - 500 mevcut hayvan - 3500 TL , program kullanım ve destek lisansı

HAYVAN ADEDİ SINIRSIZ 5000 TL

10000'den yukarı - Mansoft Versiyon 1, Mansoft Versiyon 2 desteklemez.

Bu fiyatlar KDV hariç fiyatlardır.

Mansoft Çoklu Çiftlik takip Opsiyonu (Tek bir Mansoft Kurulumunda Proğrama Birden Fazla Çiftlik Verisi Girilebilmesi):
Mansoft Çoklu Çiftlik takip versiyonunda mevcut hayvan adedi sınırlaması yoktur, tanımlanabilecek çiftlik sayısı sınırlaması vardır. Bu sebeple, lisans ücretleri baz versiyon hayvan adedi sınırsız seçeneği referans alınarak hesaplanır ve her bir 10 çiftlik lisansı için 750 TL eklenir.
Örnek ücretlendirmeler,

10 çiftlik tanımlaması yapılabilmesini sağlayan Mansoft Çoklu Çiftlik lisans ücreti, 5000 TL baz versiyon + 1000 TL (10 çiftlik için çoklu çiftlik opsiyonu)= 6000 TL dir.

20 çiftlik tanımlaması yapılabilmesini sağlayan Mansoft Çoklu Çiftlik lisans ücreti, 5000 TL baz versiyon + 2000 TL (20 çiftlik için çoklu çiftlik opsiyonu)= 7000 TL dir.

30 çiftlik tanımlaması yapılabilmesini sağlayan Mansoft Çoklu Çiftlik lisans ücreti, 5000 TL baz versiyon + 3000 TL (30 çiftlik için çoklu çiftlik opsiyonu)= 8000 TL dir.

Çoklu Çiftlik kayıt versiyonu için "Program Kullanım Lisansı": Mansoft sürü yönetim programının, toplam lisanslanmış olan çiftlik adedi için, zaman ve program kullanıcısı limiti olmaksızın kullanım hakkını içerir. Halihazırda kullanılmış olan bir çiftlik lisansının boşa çıkabilmesi ve tekrar kullanılabilmesi için, ilgili çiftlik kaydının tüm verileri ile birlikte sistemden silinmesi gerekir. Herhangi bir çiftlik kaydının yalnızca raporlama amaçlı olarak sistemde tutulması, lisans gerektirmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Sistemde kayıtlı herbir çiftlik, o çiftlik için kayıt girilip girilmemiş olmasına, yada aktif olarak kullanılıp kullanılmadığına bakılmaksızın lisans gerektirir. Çiftlik isimleri istenildiği gibi değiştirilebilir. Çiftlik kayıtları, altındaki tüm veriler ile birlikte sistemden tamamen silinip, yerine başka çiftlik kayıtları tanımlanabilir. Herhangi bir anda, lisans alınmış olan çiftlik sayısından daha fazla çiftlik sisteme tanımlanamaz.

Destek Lisansı: Lisans tarihinden itibaren 1 yıl destek garantisini içerir. Telefon ve internet üzerinden destek ücretsizdir. Müşterinin yanında destek istenirse İstanbul'dan müşteriye en hızlı ulaşım kanalı ile gidiş dönüş ulaşım masrafları + eğer konaklamak gerekirse konaklama giderleri + günlük harcırah müşteriden ayrıca tahsil edilir. 1 yıldan sonra, eğer istenir ise tekrar destek anlaşması yapılabilir. Aksi halde, 1 yıldan sonraki her türlü teknik destek ücrete tabidir.